الارو | Ellaro

نمایش 1–20 از 27 نتیجه

کالاهای موجود

الارو | ellaro | پاک مارکت
برند الارو | Ellaro  در سال 2007 در شهر آنژه فرانسه با شعار ” زیبایی و سلامتی” پا به عرصه وجود گذاشت. الارو مخفف سه کلمه فرانسوی به معنی زن، هنر و زیبایی است.
این برند حاصل سال ها تجربه و تلاش برترین محققان و متخصصان پوست بوده و به دلیل کیفیت بالای محصولات و تقاضای چشمگیر مصرف کنندگان در کشورهای کانادا و سوئیس نیز خط تولید خود را راه اندازی کرده است.
الارو با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و نیز بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا توانسته است تائید درماتولوژیست ها و متخصصان پوست را گرفته و به یکی از معتبر ترین برندها در زمینه مواد آرایش و بهداشتی مرتبط با پوست تبدیل شود.
برند الارو با تولید انواع لوسیون و کرم های ضد چروک، احیا کننده و شاداب کننده، با فرمولاسیونی پیشرفته و حاوی انواع ویتامین ها، توانسته است به رویای داشتن پوست سالم و جوان در میانسالی و کهن سالی جامه عمل بپوشاند
الارو با تولید کرم های مرطوب کننده مناسب پوست های خشک و حساس و نیز کرم های مرطوب کننده و ضد جوش برای پوست های چرب و مستعد آکنه، مراقبت و حفظ سلامتی و شادابی انواع مختلف پوست را سرلوحه کار خود قرار داده است.
این برند با تولید انواع ضد آفتاب های رنگی، کرم پودری، لوسین و نیز نسل جدید ضد آفتاب های فلوئید، انقلابی در این حوزه بر پا کرده و جای خود را به عنوان اولین انتخاب در بین ضد آفتاب های موجود در سبد کالای مردم باز کرده است.
دیدگاه ما،
ماندن به عنوان نامی قابل اعتماد و شناخته شده در صنعت مراقبت از زیبایی است.
رشد شهرت الارو به عنوان محصولی است که به مشتریان در راه رسیدن به وقار و زیبایی پوست کمک می‌کند. تلاش بی حد و اندازه برای رساندن محصولات الارو به هر میز آرایش در هر خانه‌، به دلیل دسترسی مردم به محصولات مراقبت از پوست با کیفیت است.
اطلاعات بیشتر ...